Новини

Сьогодні у житлових будинках Хмельницького почнуть вмикати централізоване опалення. Про це повідомив заступник міського голови Анатолій Нестерук. За його словами, протягом 2 днів усі мікрорайони Хмельницького будуть підключені до тепломережі.

4-й театральний фестиваль «Комора» відбувся у Кам’янці –Подільському. Про це повідомила організаторка фестивалю Галина  Коротенко. За її словами,  цьогоріч на фест завітали аматорські та професійні колективи з різних міст України: Харкова, Львова, Дніпра,Києва, Чернівців, Кам’янця-Подільського та Хмельницького. Загалом участь у четвертому фестивалі «Комора» взяли 17 колективів. 

Завершився  кубок України з універсального бою серед чоловіків та жінок у Хмельницькому. Про це повідомив заступник керівника обласного осередку федерації Універсального бою України Андрій Чудик. За його словами, участь Участь у них взяли 132 спортсмени з 12 областей та Києва. Чотири дні поспіль чоловіки і жінки долали смугу перешкод,  стріляли з пневматичної гвинтівки, метали ножі та змагались у рукопашному бої, каже Андрій Чудик.

Студенти та школярі разом із патрульною поліцією влаштували вечірку в тролейбусі. У рамках програми «Активність починається з тебе» 30-ть попередньо зареєстрованих учасників проїхались вулицями Хмельницького. 

Перший фундаментний камінь лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні заклали на території будівництва медичного закладу. Споруда матиме вісім поверхів, де буде функціонувати 6 відділень.

132 учасники з 14-ти областей та Києва продовжують боротьбу чотириденного Кубка України з універсального бою серед чоловіків та жінок. Сьогодні спортсмени завершили змагання з рукопашного бою за версією легкого контакту, і завтра розпочнуть повноконтактні бої. Решта-смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання ножів спортсмени виконуватимуть і далі за єдиними правилами.

Залізний космодром скульптора Миколи Мазура на завершальному етапі ремонту. Монумент «Космос» у хмельницького парку імені Михайла Чекмана мали відремонтувати минулого року. Та підрядника вдалось знайти на початку червня 2018-ого. 

Церемонія закладання капсули під будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні відбулась сьогодні. Загальна площа території забудови становить 14 тисяч 310 метрів квадратних. Про це повідомила головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда. Лікувально-діагностичний центр матиме вісім поверхів, де буде функціонувати 6 відділень.

Дочірні категорії

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler