Новини

Маєте цікаву ідею з енергоефективності – отримайте 1000 євро на її втілення. Хмельницький молодіжний клуб розвитку презентує новий етап проекту CLEEN (КЛІН). Триватиме він до кінця цього року. І в його рамках активісти проводитимуть навчальні програми для державних службовців, депутатів та громадських організацій. Їм розповідатимуть ,як залучати для своїх проектів ресурси з-за кордону. Бо для реалізації заходів з енергозбереження вже готові надавати кошти. Усі подробиці у сюжеті.

1000 євро на реалізацію ідеї.  У Хмельницькому молодіжному клубі  оголошують конкурс проектів.  Тематика- енергоефективність та енергозбереження  – від утеплення до освітніх та інформаційних кампаній саме на цю тему.

Степан КУШНІР – координатор проекту CLEEN

– Грант надаємо юридичним особам, це або громадські організації. Зараз ми споживаємо більше ресурсів ніж будь яка європейська країна

Про усі деталі зможете дізнатись на семінарі 24 квітня. Координатор проекту Степан  Кушнір розповідає: грантових можливостей в Україні дуже багато.  Тому в їхній організації готові навчати проектного менеджменту. Пояснюватимуть усе  -  від того як визначити цільову аудиторію,  до того як розписати бюджет та правильно сформулювати ідею. 

Степан КУШНІР – координатор проекту

– Залучаємо  і депутатів і службовців і громадськість  і бізнес, що б ми запроваджували якісні реформи, а реформа це не зниження тарифів

У рамках проекту CLEEN 19 та 20 квітня також проведуть семінар  для державних службовців, котрі спеціально з’їдуться до Хмельницького з тридцяти міст України.  А протягом року організують  навчання по темі енергоефективності і для депутатів.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler