Заввідділу інформації А.Макогон. 

Місце народження м.Яворів Львівської області. Освіти – скульптор та юридична. 

Автор і ведучий щоденної програма «Закон і безпека» на ФМ-радіо та тижневого огляду на проводовому радіо. Слухаючи цю програму або читаючи матеріали на Інтернет-сторінці телерадіокомпанії, подоляни не стануть жертвами шахраїв та інших лихих людей і не потраплять у надзвичайні пригоди. 

Редактор, ведуча новин  

Звичайна подільська дівчина, яка в дитинстві мріяла стати вчителькою. Але зірки вирішили по-іншому: закінчила Хмельницький національний університет, пов’язала свою долю з радіожурналістикою. Вірю, що все, що не робиться - робиться на краще. Люблю каву з молоком, книги і фільми жахів. Люблю відкритих, добрих і розумних людей. Не люблю лицемірство. 

Завідуюча відділом випуску ТВО «Радіоефір»

За фахом менеджер-економіст. Працюю на філії НТКУ Хмельницькій регіональній дирекції «Поділля-Центр» із 1 квітня 1997 року. Вірю в те, що нічого випадкового в нашому житті не буває!            

Одного разу потрапивши в fm-діапазон зрозуміла, що це саме та робота, яка стане для мене улюбленою! На радіостанції «Поділля-Центр»,104.6 fm. працюю з перших днів і на даний час я єдина,яка залишилась із першочергового її складу.

2.12.2002 року призначена на посаду завідуючої  відділом радіостанції   «Поділля-Центр».

Була ведучою програм на радіо «Вечірні забави…із десертом», «Персона біля мікрофона», «Екскурс в історію». З 2002 року я є постійною ведучою інтерактивної програми «Дрібничка,а приємно». Крім цього, я була ведучою ранкового теле-шоу «Ранок на Поділлі» та «Профstyle».В даний час я є ведучою телепрограми «Без краваток». 

Люблю постійно вдосконалюватись і навчатись, адже не існує меж для досконалості!

Заввідділу економічних і соціальних програм.

Свою роботу бачу у тому, аби давати  більше корисної інформації , що допоможе комусь вирішити свої проблеми, визначитися , що є добро, як діяти і чого прагнути.

 Поважаю людей, які  за будь-яких обставин роблять  до кінця якісно свою справу, мають власні ідеї і теорії, дбають про  оточуючий світ і здатні на співчуття. 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler