Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Центр журналістських розслідувань

Майже 2 тисячі гектарів чорноземів водночас намагаються роздати мешканцям інших областей. Селяни залишилися без земельних паїв. Зважаючи на численні порушення, правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Про боротьбу селян проти нечесних на руку ділків дивіть у «Центрі журналістських розслідувань» 

 

Мешканці села Слобідка Охримовецька, Віньковецького району, вимагають захисту від влади. Люди скаржаться на місцеву родину, котра впродовж десятиліть не дає спокою цілому населеному пункту. Погрози, крадіжки, побиття – ось далеко не повний перелік з чим чи не щодня змушені стикатися місцеві мешканці. Три тижні тому брати Добрянські жорствоко побили односельчанина. Батько трьох малолітніх дітей опинився у реанімації. Наразі лише один із братів сидить у слідчому ізоляторі. Інші двоє гуляють селом і погрожують свідкам. 

Про те, як взимку саджанці садили, а сміттєпереробну лінію так і не запустили

Взимку висаджувати саджанці, під виглядом доукомплектації вдвічі збільшити витрати державних коштів на запуск об’єкту, і так і не запустити його, не надавати публічних документів. Ось реалії чиновницької діяльності в Україні. Про те, чому попри виділені мільйони донині на Дунаєвецькому сміттєзвалищі не запрацювала лінія з сортування сміття дивіться у "Центрі журналістських розслідувань".   

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler